Januar:

Februar:

Marts:

Fastelavn:

Den lette: 

1 plads: Ester Berlin                                                                                                          Point: 4

2 plads: Alberte Madsen                                                                                                  Point: 2

3 plads: Katrine Spange                                                                                                   Point: 1

4 plads: Fiola Keenan                                                                                                       Point: 0,5

Den svære:

1 plads: Sille Viuf                                                                                                              Point: 4

2 plads: Cecilie Seerup Ravn                                                                                          Point: 2

3 plads: Alba Nielsen                                                                                                       Point: 1

4 plads: Alberte P. Benfelt                                                                                              Point: 0,5

Kæphest: 

1 plads Felicia Næs                                                                                                           

2 plads Cecilie Seerup Ravn                                                                                          

3 plads Ida Piil                                                                                                                     

3 plads Lærke Torp                                                                                                           

Børn 10 år og under 

Kattekonge: Rigmor Brenøe

Kattedronning: Rigmor Brenøe

Bedst udklædt: Lea Grodal (Drage)

Børn 11 år og over: 

Kattekonge: Alberte Madsen

Kattedronning: Felicia Næs

Bedst udklædt: Katrine Spange (Juletræ)

 

 

Elevstævne RSR4 den 26/3:

LD2-B:

1 plads: Clara Blågreen                                                                                                    Point: 7

2 plads: Cecilie Seerup Ravn                                                                                         Point: 4

2 plads: Merle Behrendt                                                                                                Point: 4

 

LC1-B:

1 plads: Zinash Jørgensen                                                                                              Point: 7

2 plads: Andrea Brøndum Kirkelykke                                                                         Point: 4

3 plads: Alba Sparrewath                                                                                               Point: 2

 

LC2-3-B:

1 plads: Sille Viuf                                                                                                               Point: 8

 

Holdridning Trav:

Hold 1:

1 plads: Emile Kildal Brogaard                                                                                       Point: 10

2 plads: Nova Sparrewath                                                                                             Point: 7

3 plads: Rigmor Brenøe                                                                                                  Point: 4

4 plads: Christina N. Mather                                                                                         Point: 2

Hold 2:

1 plads: Laura Marie Kamper Hansen                                                                         Point: 10

2 plads: Aiah Sol Kristensen                                                                                          Point: 7

3 plads: Mille Martins                                                                                                      Point: 4

4 plads: Emma Isabelle                                                                                                   Point: 2

 Hold 3:

1 plads: Selma Krog                                                                                                          Point: 10

2 plads: Alberthe Molsing                                                                                              Point: 7

3 plads: Lærke Torp                                                                                                          Point: 4 

4 plads: Lilly Schneider                                                                                                    Point: 2

Hold 4:

1 plads: Karen Eline                                                                                                          Point: 10

2 plads: Lea Grodal                                                                                                           Point: 7

3 plads: Elissa Tange                                                                                                         Point: 4

4 plads: Alma Hansen                                                                                                      Point: 2

 

Holdridning Galop:

Hold 1:

1 plads: Smilla Piil                                                                                                              Point: 15

2 plads: Ester Berlin                                                                                                          Point: 12

3 plads: Caya Nyvang                                                                                                       Point: 7

 

D-stævne RSR4 den 26-27/3:

LD1-2-B Sløjfeklasse:

Frida Madsen/Yesbeston Dandy red 68,88 % i LD1                                             Point: 3 x 2 = 6

 

LA1-6-A Procentklasse:

Caroline Sanggaard/Caramba red sig til en 3 plads I LA2                                   Point: 3 x 2 = 6

Pernille Madsen/Step it up majlund red sig til en 5 plads i LA5                      Point: 6 x 2 =12

 

April:

Maj:

Juni:

Juli:

August:

September:

Oktober:

November:

December:

Nyheder

Events